7 asiatische Hinterglasbilder
, gerahmt, beschädigt, Außenmaß ca. 19 x 17 cm und ca. 41 x 13 cm
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
23.06.2010 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 50,-
7 asiatische Hinterglasbilder
Aukce: | Kunst & Antiquitäten |
Datum: | 23.06.2010 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 14.06. - 23.06.2010 |